Zapraszamy do naszego sklepu

U Nas znajdziesz:


  • domowe zupy - te domowe jak u mamy jak i również w wersji wegetariańskiej a także kremy 15-25zł/l


  • pierogi: z mięsem, ze szpinakiem, z soczewicą, ruskie, z kapustą i grzybami, z serem i wiele innych 42zł/kg

  • uszka z kapustą i grzybami, uszka z mięsem, kopytka, kluski śląskie, kluski leniwe, krokiety z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, pielmieni
  • ciasta: sernik wiedeński, szarlotka, czekoladowe z burakami


 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00

Zapraszamy
również do
naszego sklepu
internetowego

 

zamów online

 

Aktualności

11.03.2011

KARTKI OBIADOWE

W 365 Obiadów od dłuższego czasu proponujemy obiady w systemie abonamentowym. Proponowane na wzór studenckich kartek obiadowych bony cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wielu stałych klientów naszej restauracji korzysta z obiadów abonamentowych mając na uwadze niską cenę i pewność codziennego posiłku. Dzięki temu możemy realizować misję popularyzowania prawdziwej domowej kuchni. Ciepłe i pyszne posiłki w zamawiane w ramach abonamentu mogą być dostarczone o dowolnej, wcześniej wybranej godzinie w ustalone miejsce. Do firmy jak również do domu. Posiłki można także odbierać u nas w lokalu.

Dla klientów korzystających z tego systemu przygotowujemy dania z naszych tygodniowych Zestawów Dnia, zup oraz Zestawów Premium. Konfiguracja Zestaw Dnia w abonamencie to koszt  13 zł (stała cena 17zł), Zestaw Dnia + Zupa to koszt 16 zł (stała cena 22 zł).  Dania z Zestawu Premium natomiast, dostępne są  za dopłatą 1 zł.

Aby zamówić usługę obiadów na kartkę wystarczy pobrać deklarację uczestnictwa, którą po wypełnieniu można odesłać do nas drogą mailową lub przekazać dostawcy. Płatność za abonament odbywa się przy pierwszej dostawie, wtedy klient otrzymuje karnet (min. ilość obiadów do wykupienia to 16 w miesiącu), którym będzie mógł się rozliczać za następne obiady. Minimalna ilość obiadów przy abonamencie z dostawą to dwa ( np. 2 x 13 zł, lub 2 x 16 zł). Zamówienia składane są drogą mailową za pomocą formularza, który wysyłany jest na początku każdego tygodnia. Wszystkie powyższe dokumenty dostępne są również u nas w lokalu i można je złożyć osobiście u obsługi.

Deklaracja do abonamentu