Zapraszamy do naszego sklepu

U Nas znajdziesz:


  • domowe zupy - te domowe jak u mamy jak i również w wersji wegetariańskiej a także kremy 15-25zł/l


  • pierogi: z mięsem, ze szpinakiem, z soczewicą, ruskie, z kapustą i grzybami, z serem i wiele innych 42zł/kg

  • uszka z kapustą i grzybami, uszka z mięsem, kopytka, kluski śląskie, kluski leniwe, krokiety z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, pielmieni
  • ciasta: sernik wiedeński, szarlotka, czekoladowe z burakami


 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00

Zapraszamy
również do
naszego sklepu
internetowego

 

zamów online

 

Misja i cele

Misja 
Zauroczeni tradycyjną  Polską  Kuchnią, właściciele firmy cateringowej Smiles Sp. z o.o. postanowili spróbować przywrócić Polakom smak potraw, które znamy z dzieciństwa. Działając pod szyldem „365 Obiadów” na warszawskim Ursynowie realizujemy swoją kulinarną misję gotowania z sercem.

Z bogatego i różnorodnego menu inspirowanego „365 obiadami” Lucyny Ćwierciakiewiczowej każdy wybierze coś dla siebie zarówno na lunch jak i rodzinny obiad. Osobom, które nie dysponują dużą ilością czasu proponujemy dania na wynos przygotowywane na wcześniejsze zamówienie, dostawę do domu, miejsca wskazanego przez klienta oraz do firm.
Nasze pyszne zupy, mięsne dania obiadowe oraz pierogi, kartacze i naleśniki przygotowywane są specjalnie na Państwa zamówienie. Produkty użyte do przygotowania naszych potraw są zawsze ze świeże i pochodzą  od starannie wyselekcjonowanych dostawców gwarantujących zawsze wysoką jakość.

   Cele i wyzwania
Biorąc pod uwagę specyfikę polskich dań, ich obfitość i wyjątkowość, podczas dostawy, szczególną uwagę przykładamy do wysokiej jakości opakowań. Aby nie uronić ani odrobiny ze smaku i aromatu naszych potraw, używamy hermetycznie i termicznie zamykanych opakowań firmy Duni. Dzięki temu, produkty wychodzące z naszej kuchni są zawsze gorące i apetyczne. Zupełnie tak, jakby były przyrządzone  w Waszym domu.

Tym większe jest to dla nas wyzwanie, któremu jesteśmy pewni, że podołamy, gdyż pragniemy dostarczać je w takim stanie, aby skorzystali Państwo ponownie z naszych usług.

Do naszej restauracji zlokalizowanej przy ul. Wąwozowej 31 na Warszawskich Kabatach zapraszamy 7 dni w tygodniu, również na rodzinne obiady.

Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo u nas ciepłą domową atmosferę, oraz smaki przypominające te, które pamiętacie z kuchni Waszych babć i mam.