Zapraszamy do naszego sklepu

U Nas znajdziesz:


  • domowe zupy - te domowe jak u mamy jak i również w wersji wegetariańskiej a także kremy 15-25zł/l


  • pierogi: z mięsem, ze szpinakiem, z soczewicą, ruskie, z kapustą i grzybami, z serem i wiele innych 42zł/kg

  • uszka z kapustą i grzybami, uszka z mięsem, kopytka, kluski śląskie, kluski leniwe, krokiety z mięsem, krokiety z kapustą i grzybami, pielmieni
  • ciasta: sernik wiedeński, szarlotka, czekoladowe z burakami


 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00

Zapraszamy
również do
naszego sklepu
internetowego

 

zamów online

 

Regulamin systemu abonamentowego

 SZANOWNI KLIENCI INFORMUJEMY, IŻ OD 1.09.2018r. 

Regulamin wykupu obiadów w systemie abonamentowym ulegnie zmianie. Cena abonamentu wzrośnie: Abonament bez zupy- z 224 zł na 240 zł oraz Abonament z zupą- z 256 zł na 272 zł.

 

Regulamin wykupu obiadów w systemie abonamentowym.

1.      Firma Smiles Sp. z o.o. – bar restauracyjny „365 Obiadów”  proponuje swoim stałym klientom możliwość zakupu obiadów w promocyjnej cenie w ramach systemu abonamentowego.

2.      Abonament obiadowy przyznawany jest po zgłoszeniu osobiście lub telefonicznie deklaracji zakupu. Wypełnienie deklaracji abonamentowej (załącznik nr 1) oznacza przystąpienie do systemu i akceptację „Regulaminu obiadów w systemie abonamentowym”.

3.      Firma Smiles Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie. W przypadku zmian w regulaminie wykupienie kolejnego abonamentu oznacza akceptację regulaminu po zmianach.

4.      System abonamentowy jest systemem imiennym i indywidualnym – każdy karnet abonamentowy przypisany jest do konkretnej osoby lub rodziny.

5.      Karnet abonamentowy ważny jest 3 miesiące od daty zakupu.

6.      Każdy karnet abonamentowy zawiera 16 zestawów obiadowych. Kartoniki na pojedyncze obiady są ekwiwalentem zapłaty, przekazywane są obsłudze w lokalu lub dostawcy przy odbiorze obiadów.

7.      Oferujemy 2 typy karnetów:

·           zestaw dnia (danie dnia, dodatek skrobiowy: ryż, ziemniaki, makaron, kasza gryczana lub kopytka i surówka).

       Zestawy dnia w abonamencie nie obejmują zupy nawet jeżeli jest ona zawarta w menu jako część jednego z zestawów dnia w regularnym menu.

·           zupa + zestaw dnia (danie dnia, dodatek skrobiowy: ryż, ziemniaki, makaron, kasza gryczana lub kopytka i surówka).

8.      Cena zestawu obiadowego w abonamencie wynosi:

·           zestaw dnia – cena całości 15 zł  (regularna cena 18 zł)

·           zupa + zestaw dnia – cena całości 17 zł  (regularna cena 24 zł)

9.      We wszystkich powyższych zestawach obiadowych istnieje możliwość zamiany zestawu dnia na zestaw Premium za dopłatą różnicy w cenie (regularna cena zestawu premium minus 19 zł = dopłata). Dopłata uiszczana jest obsłudze w lokalu lub dostawcy przy odbiorze obiadu.

10.   Abonament jest płatny z góry gotówką lub przelewem na konto.

11.   Zamówienia na obiady w ramach systemu abonamentowego przyjmowane są w cyklach tygodniowych w każdy poniedziałek:

· do godziny 11 na obiady realizowane w ten sam dzień w godzinach 12-14

· do godziny 13 na obiady realizowane w godzinach po 14 w danym dniu

· do godziny 19 na obiady realizowane w dniach następnych

12.   Zamówienie składają Państwo po otrzymaniu menu tygodniowego, używając otrzymanego w tym celu formularza. Dopuszczalne jest przesłanie zamówienia jako dokument w systemie Microsoft Office Word lub w treści e-maila. Zamówienie można złożyć także osobiście u obsługi lokalu w wyznaczonych w regulaminie godzinach lub przy odbiorze pierwszego w danym tygodniu obiadu. W tym przypadku firma Smiles Sp. z o.o. nie gwarantuje pełnego asortymentu dań zgodnie z obowiązującym w danym dniu menu.

13.   Istnieje możliwość zamówienia abonamentu z realizacją dostawy pod wskazany adres. Szczegóły realizacji abonamentu w dostawie jak: godzina dostawy, koszt dostawy, ustalane są przed sprzedażą karnetu.

14.   Warunkiem realizacji zamówienia na obiady w dostawie w ramach wykupionego karnetu jest złożenie zamówienia zgodnie z regulaminem. Zamówienia przesłane po określonych w regulaminie godzinach ( tz. zamówienia spóźnione) będą realizowane w regularnych cenach dla klientów bez abonamentu.

15.   Minimalna ilość obiadów dostarczanych w ramach abonamentu bez kosztów dostawy to 4 sztuki w strefie do 3 km od lokalu.

16.   W dostawie zestawy obiadowe są pakowane do jednorazowych pojemników termicznych, które pozwalają na dowóz dań z zachowaniem walorów smakowych i cieplnych.

17.   Abonament nie wykorzystany nie podlega zwrotowi w ekwiwalencie pieniężnym.

18.   Zastrzega się możliwość niewielkich zmian w jadłospisie tygodniowym.

19.   Zastrzega się możliwość zmiany sposobu wydawania obiadów z przyczyn niezależnych od firmy Smiles Sp. z o.o. (awarie sieci i instalacji, natury technicznej i technologicznej itp.) W powyższych przypadkach zestaw obiadowy w ramach abonamentu zamówiony na dany dzień nie przepada tylko przechodzi na inny ustalony termin.

20.   Firma Smiles Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zamówienia na sprzedaż karnetu abonamentowego z uwagi na brak możliwości należytego obsłużenia klienta.

21.   Wykup abonamentu uważa się za umowę cywilną i w sprawach nie uregulowanych obowiązywać będą odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.